Pronájem vozidel

Přemýšlíte pronajmout si při své zahraniční či tuzemské cestě vůz? S Čedokem je to jednoduché.

Ve spolupráci s německou společností CarDelMar Vám nabízíme možnost online rezervace pronájmu vozidla od předních světových autopůjčoven jako je Avis, Hertz, Alamo, Europcar, Budget, National a další.

Díky spolupráci s více dodavateli vám můžeme zajistit pronájem auta po celém světě a za skvělé ceny. Další velkou výhodou zapůjčení auta od Čedoku, je možnost přikoupení jedinečných nadstandardních služeb jako je hrazená spoluúčast či možnost rozšířit pojištění na sklo a pneumatiky.


TEST

Změna

Pokud si přejete Vaši rezervaci změnit, odešlete prosím e-mail (v anglickém jazyce) na adresu kontaktcz@cardelmar.com
Nezapomeňte prosím uvést číslo Vaší rezervace.

Zrušení

Pokud si přejete Vaši rezervaci zrušit, odešlete prosím e-mail (v anglickém jazyce) na adresu zruseni@cardelmar.com
Nezapomeňte prosím uvést číslo Vaší rezervace.

Důležité informace

Rezervace probíhá v systému společnosti CarDelMar a Čedok nenese odpovědnost za zobrazené informace. Pokud však narazíte na nějaké nesrovnalosti, neváhejte nás kontaktovat.

Zároveň vás musíme informovat, že pro dokončení rezervace budete potřebovat platební kartu povolenou pro internetové platby. Platební transakce jsou realizovány na straně partnera, který vám po potvrzení rezervace a platby zašle v anglickém jazyce potřebné informace. Veškeré dotazy (v anglickém jazyce), z důvodů urychlení, směřujte přímo na společnost CarDelMar, +49 (0)40 180 48 36 302 (Po-Pá 08:00 – 17:00).