Praktické informace

Novinky a speciální akce

VÍCE

Časté dotazy

VŠECHNY ČASTÉ DOTAZY

Přepravní podmínky a důležitá upozornění

Prodej letenek a dalších produktů na serveru www.letenky-cedok.cz se řídí následujícími přepraveními podmínkami, důležitými upozorněními a všeobecnými přepravními podmínkami.

VÍCE
Prepravni-podminky.jpg -

Informace o letištích

Abychom Vám usnadnili plánování Vaší cesty, připravili jsme pro Vás v přehledné formě informace o letištích v nejčastěji létaných destinacích. V tomto přehledu najdete nejen informace o názvu letiště, časových zónách, vzdálenosti do centra atd., ale i odkazy na oficiální weby těchto letišť, kde si můžete najít vše, co Vás zajímá.

VÍCE
odbaveni.jpg -

Letecké společnosti

Připravili jsme pro Vás v přehledné formě informace o nejčastěji využívaných leteckých společnostech. V tomto přehledu najdete např. informace o povolené váze zavazadel, možnostech internetového odbavení, ale naleznete zde i odkazy na oficiální weby těchto leteckých společností, kde můžete najít vše, co Vás zajímá.

VÍCE
letecke-spolecnosti.jpg -

Odbavení

Proces odbavení se u jednotlivých společností liší - z toho důvodu doporučujeme před odletem nejen správně vybrat Vámi preferovaný způsob odbavení (který Vám zajistí časově efektivní plánování a příjemněji strávený čas na letišti), ale vzít v úvahu i veškeré předměty, které budete chtít přepravit a informovat se na možnosti jejich dopravy co nejdříve před odletem.

VÍCE
odbaveni.jpg -